Kegljišče Hidro Medvode

Kegljišče in Bar Hidro Medvode

  • Vas vabita na rekreacijsko
    kegljanje na 2-stezno kegljišče.


    Priporočamo športno obutev.


  • Rezervacija termina:

    01/47-49-228


  • Delovni čas:

    Delavnik 13:00 - 22:00 (tudi prazniki)
    Sobota 16:00 - 21:00. Nedelja zaprto!

Aktualni rezultati

Uvrstitve do leta 1991:

1978:
RP mladinci – posamezno (Prebold):
53. Marjan Friškovec
62. Tomaž Kernič
79. Edo Sedej

1979:
RP člani – ekipno:
12. Hidro – republiška liga
RP mladinci – posamezno (Ajdovščina, Trbovlje):
2. Vili Košir
8. Brane Kršinar
RP mladinci – ekipno (Ajdovščina):
4. Hidro
DP mladinci – ekipno (Ljubljana)
11. Hidro (Košir, Kršinar, Friškovec, Kernič)
DP mladinci – posamezno (Ljubljana):
10. Vili Košir
DP mladinci – pari (Ljubljana):
13. Vili Košir, Tomaž Kernič

1980:
RP mladinci – ekipno:
6. Hidro
RP mladinci – posamezno ( Ljubljana, Medvode, N. mesto):
20. Tomaž Kernič
23. Marko Weber
RP mladinci – pari (Kranj):
10. Marjan Friškovec, Tone Vengust
14. Marko Weber, Brane Kršinar

1981:
RP mladinci – ekipno:
4. Hidro
RP mladinci – posamezno (Kranj, Kamnik, N. mesto):
5. Brane Kršinar
8. Marko Weber
RP mladinci – pari (Maribor):
8. Marko Weber, Brane Kršinar
DP mladinci – posamezno (Zagreb):
25. Brane Kršinar
26. Marko Weber

1982:
RP člani – posamezno (Cerknica, Postojna, Medvode, Ljubljana):
16. Franc Križaj
RP člani – pari (N. mesto, Ljutomer):
10. Polde Jesih, Franc Križaj
RP mladinci – ekipno (Krško, Čatež):
1. Hidro (Friškovec, B. Jerše, Weber, Kršinar)
RP mladinci – posamezno (Krško, Brežice, N. Gorica, Ajdovščina):
4. Marko Weber
6. Bojan Jerše
9. Brane Kršinar
RP mladinci – pari (Prebold):
4. Marko Weber, Bojan Jerše
8. Brane Kršinar, Marjan Friškovec
DP mladinci – ekipno (Apatin):
10. Hidro (Friškovec, B. Jerše, Weber, Kršinar)
DP mladinci – posamezno (Ljubljana):
5. Bojan Jerše
18. Marko Weber
DP mladinci – pari (Sombor):
2. Bojan Jerše, Marko Weber

1983:
RP člani – ekipno
4. Hidro – kvalifikacije – zahodna skupina
RP člani – posamezno (Jesenice, Bled):
13. Franc Križaj
15. Franc Kos
RP člani – pari (Kamnik, Ajdovščina):
10. Polde Jesih, Franc Križaj

1984:
RP člani – ekipno
3. Hidro – kvalifikacije za rep. ligo –
zahodna skupina
RP člani – posamezno (Maribor):
27. Tone Vengust
47. Franc Kos
RP mladinci – posamezno (Jesenice,Bled):
1. Marko Weber
DP mladinci – posamezno (Cazin):
11. Marko Weber

1985:
RP člani – ekipno:
3. Hidro – 2. liga zahod
RP člani – posamezno (Ravne, Medvode, Ljubljana):
22. Franc Jerše
23. Tone Vengust
30. Franc Kos
RP člani – pari (Kranj, Senovo):
20. Franc Kos, Tone Vengust
RP mladinci – posamezno (Ljubljana):
1. Brane Turinek
DP mladinci – posamezno (Ljubljana):
32. Brane Turinek

1986:
RP člani – ekipno:
1. Hidro – 2. liga – zahod (napredovanje v 1. ligo)
RP člani – posamezno (N. Gorica, Ajdovščina, Ljubljana):
18. Tone Vengust
27. Franc Jerše
38. Franc Kos
45. Slavko Zorman
57. Tomaž Kernič
RP člani – pari (Litija, Trbovlje):
7. Slavko Zorman, Marko Weber
8. Franc Kos, Tone Vengust

1987:
RP člani – ekipno:
? Hidro – 1. liga (ni rezultatov)
RP člani – posamezno (Celje):
22. Slavko Zorman
RP člani – pari (Ajdovščine, N. Gorica):
13. Franc Kos, Tone Vengust
19. Slavko Zorman, Tomaž Kernič

1988:
RP člani – ekipno:
6. Hidro – 1. liga – (izpad iz lige)
RP člani – posamezno (Litija, Trbovlje, Ravne, Maribor):
10. Tone Vengust
24. Tomaž Kernič
DP člani – posamezno (Novi Sad):
29. Tone Vengust

1989:
RP člani – ekipno:
1. Hidro – 2. liga – zahod – (napredovanje v 1. ligo)
RP člani – posamezno (Cerknica, Postojna, Ravne):
18. Tone Vengust
37. Franc Križaj
41. Marjan Kernič
RP člani – pari (Litija, Ljubljana):
9. Franc Kos, Franc Križaj

1990:
RP člani – ekipno:
7. Hidro – 1. liga
RP člani – posamezno (Medvode, Ljubljana, Ravne, Maribor):
11. Tomaž Kernič
25. Tone Vengust
RP člani – pari (Postojna, Pivka):
9. Tone Vengust, Tomaž Kernič
DP člani – posamezno (Celje):
28. Tomaž Kernič

1991:
RP člani – ekipno:
8. Hidro – 1. liga – (izpad iz lige)
RP člani – posamezno (Litija, Medvode, Ajdovščina, N. Gorica):
5. Tomaž Kernič
6. Tone Vengust
RP člani – pari (Maribor, Celje):
4. Tone Vengust, Tomaž Kernič
DP člani – posamezno (Medvode, Ljubljana):
18. Tomaž Kernič
26. Tone Vengust

Uvrstitve po letu 1991:

1992:
DP člani – ekipno:
9. Hidro – 1. liga (2. kakov. rang) - (izpad iz lige)

1993:
DP člani – ekipno:
2. Hidro – medregijska liga – zahod - (napredovanje v 2. ligo)
DP člani – posamezno (Trbovlje, Kranj):
25. Tomaž Kernič
31. Tone Vengust
32. Tone Giacomeli
45. Franc Kos
DP člani – pari (Maribor, Radenci):
16. Tone Vengust, Tomaž Kernič

1994:
DP člani – ekipno:
2. Hidro – 2. liga
DP člani – posamezno (Trbovlje, Ljubljana, Ravne, Prevalje)
13. Tomaž Kernič
40. Tone Giacomeli

1995:
DP člani – ekipno:
1. Hidro – 2. liga - (napredovanje v 1. ligo)
DP člani – posamezno (Litija, Medvode, Jesenice, Kranj):
10. Tone Vengust
21. Tomaž Kernič
23. Andrej Peternel
36. Jože Pogačnik
DP člani – pari ( Maribor, Slovenj Gradec):
8. Bojan Jerše, Tomaž Kernič
13. Andrej Peternel, Jože Pogačnik

1996:
DP člani – ekipno:
8. Hidro – 1. liga
DP člani – posamezno (Ljubljana, Medvode, Šk. Loka, Litija)
15. Tomaž Kernič
24. Tone Vengust
DP člani – pari:
8. Bojan Jerše, Tomaž Kernič

1997:
DP člani – ekipno:
8. Hidro – 1. liga
DP člani – pari:
23. Bojan Jerše, Tone Vengust

1998:
DP člani – ekipno:
9. Hidro – 1. liga

1999:
DP člani – ekipno:
10. Hidro – 1. liga – (izpad iz lige)
DP veterani – posamezno (Kranj):
2. Marjan Kernič (nad 65 let)
6. Franc Kos (56 – 60 let)

2000:
DP člani – ekipno:
2. Hidro – 1.B liga
DP člani – posamezno (Celje):
35. Jože Košmrlj
42. Tone Vengust
DP veterani – posamezno (Cerknica):
1. Marjan Kernič (nad 65 let)

2001:
DP člani – ekipno:
4. Hidro – 1.B liga
DP člani – posamezno (Slovenj Gradec):
30. Jože Košmrlj
DP veterani – posamezno (Celje):
3. Marjan Kernič (nad 65 let)

2002:
DP člani – ekipno:
4. Hidro – 1.B liga
DP člani – posamezno (Dravograd, Tržič):
28. Jože Košmrlj
37. Franc Kos
DP člani – pari (Trbovlje):
19. Dušan Eržen, Jože Košmrlj
DP veterani – posamezno (Celje):
4. Franc Kos (nad 65 let)
5. Marjan Kernič (nad 65 let)
7. Dušan Eržen ( 56 – 60 let)

2003:
DP člani – ekipno:
3. Hidro – 1.B liga

2004:
DP člani – ekipno:
2. Hidro – 1.B liga
DP veterani – posamezno (Celje):
14. Marjan Kernič (nad 65 let)

2005:
DP člani – ekipno:
4. Hidro – 1.B liga

2006:
DP člani – ekipno:
2. Hidro – 1.B liga
DP člani – posamezno (Radenci, Koper):
49. Slavko Zorman
DP člani – sprint (Kranj):
3. Jože Pogačnik

2007:
DP člani – ekipno:
5. Hidro – 1.B liga
DP člani – sprint (Kamnik):
4. Slavko Zorman
18. Jože Pogačnik
DP veterani – posamezno (Kranj):
3. Slavko Zorman (50 – 55 let)
10. Franc Kos (nad 65 let)

2008:
DP člani – ekipno:
4. Hidro – 1.B liga
DP člani – sprint (Kranj):
5. Jože Pogačnik

2009:
DP člani – ekipno:
6. Hidro – 1.B liga
DP člani – posam. komb. (Cerknica, Maribor):
47. Franc Jerše
DP člani – sprint (Kamnik):
12. Jože Pogačnik

2010:
DP člani – ekipno:
9. Hidro – 1.B liga – (izpad iz lige)
DP člani – sprint (Postojna):
7. Srečko Virant
12. Jože Pogačnik
14. Edo Oberstar

2011:
DP člani – ekipno:
1. Hidro – 2. liga – zahod – (napredovanje v 1.B ligo)
DP člani – posam. komb. (Litija, Kamnik):
33. Edo Oberstar
42. Brane Kršinar
DP člani – sprint (N. Gorica):
3. Srečko Virant
10. Jože Pogačnik

2012:
DP člani – ekipno:
6. Hidro – 1.B liga
DP člani – posam. komb. (Medvode, Cerknica):
33. Edo Oberstar

2013:
DP člani – ekipno:
8. Hidro – 1.B liga
DP člani – posamezno (Kranj):
8. Edo Oberstar
DP člani – posam. komb. (Ruše, N. mesto, Kranj):
11. Edo Oberstar

2014:
DP člani – ekipno:
6. Hidro – 1.B liga
DP člani – posam. komb. (Dravograd, Cerknica):
19. Rado Rebolj
51. Jože Pogačnik
DP člani – sprint (Kamnik):
32. Jože Pogačnik

2015:
DP člani – ekipno:
8. Hidro – 1.B liga
DP člani – posam. komb. (Kamnik, Hrastnik):
30. Rado Rebolj

2016:
DP člani – ekipno:
3. Hidro – 1.B liga
DP člani – posam. komb. (Cerknica, Postojna):
42. Rado Rebolj

2017:
DP člani – ekipno:
6. Hidro – 1.B liga
DP člani – posam. komb. (Kanižarica, Trbovlje):
19. Edo Oberstar
26. Rado Rebolj
DP veterani – posamezno (Celje):
3. Brane Jurkovič (60 - 64 let)

2018:
DP člani – ekipno:
4. Hidro – 1.B liga
DP člani – posam. komb. (Šk.Loka, Litija):
17. Rado Rebolj
29. Edo Oberstar
34. Blaž Oberstar
45. Slavko Zorman